Algusesse | S.N.Planet.ee | E-mail | Virtual00ker | f°t°m°t°
SUPERNORMAALNE
ARHIIV

Aprill 2003  
Mai 2003  
Juuni 2003  
Juuli 2003  
August 2003  
September 2003  
Oktoober 2003  
November 2003  
Detsember 2003  
Jaanuar 2004  
Veebruar 2004  
Märts 2004  
Aprill 2004  
Mai 2004  
Juuni 2004  
Juuli 2004  
August 2004  
September 2004  
Oktoober 2004  
November 2004  
Detsember 2004  
Jaanuar 2005  
Veebruar 2005  
Märts 2005  
Aprill 2005  
Mai 2005  
Juuni 2005  
Juuli 2005  
August 2005  
September 2005  
Oktoober 2005  
November 2005  
Detsember 2005  
Jaanuar 2006  
Veebruar 2006  
Märts 2006  
Aprill 2006  
Mai 2006  
Juuni 2006  
August 2006  
Oktoober 2006  
November 2006  
Detsember 2006  
Veebruar 2007  
Märts 2007  
Aprill 2007  
Juuni 2007  
Juuli 2007  
August 2007  
September 2007  
Oktoober 2007  
November 2007  
Detsember 2007  
Jaanuar 2008  
Veebruar 2008  
Märts 2008  
Aprill 2008  
Mai 2008  
Juuni 2008  
Juuli 2008  
September 2008  
Oktoober 2008  
November 2008  
Märts 2009  
Aprill 2009  


Blog.tr.ee
30.9.03

Selle sygise taskushoidmise kastan on yles korjatud.
| permalink


Adbusters plaanib Nikevastase võitluse käigus turule tulla oma BlackSpot ketsidega. Kindlasti väga coolid ketsid, tahaks endalegi selliseid, mõtlesin ma esimese hooga. Ehh, ma olen ikka loll ja naiivne, aga õnneks saan ma sellest vahel ise aru. Pealegi - pärast pisukest järelemõtlemist tundus päris napakas muuta oma jalanõud mingiks kuradi manifestiks.
| permalink

29.9.03

Pixeli sodilast leidsin sellise kasuliku nõuande. Tõtt-öelda olin ma taolistest jubinatest riivamisi varemgi kuulnud, nüüd otsustasin huvi pärast ühte neist proovida. Valisin suvaliselt ühe neist. Ja tead, mul on nüüd üks päris heade featuuridega brauser juures. Lisaks veel paar kasulikkupluginat ja... No ma olen hetkel tulemusega üsna rahul.
| permalink

26.9.03

Kuidagi sattusime me täna kimääride lõksu. Kõigepealt leidsime selle loo. Ahjaa, selleni juhatas meid Natalie Rachelle Chicha. Ja siis kuidagiviisi jõudsime juba selleni. Siit edasi ei osanud me enam kusagile minna. Jääb vast üle ainult tsiteerida Johannes Barbarust:

Notre-Dame�ilt alla kargand tõest' kimäärid:
läiksilmalised jooksvad urkaist tondid;
kirurgilised noad, käen operatsiooni käärid,
surm jookseb kisenden, et klõbisevad kondid.


Ee... Mida?

Aga Arioch jääb. Nagu selgub, kaklevad päkad Kimääriga. Arioch palub Tiamatilt abi; Tiamat hävitab seepeale päkapikud - võrdlemisi karm tegu, sest need olid Baruk-Azhik'i kuningriigi kuninga ja tema esimese ringi kaaslastega. Seega on Arioch igaveseks ajaks märgitud kui päkapike kuningriigi hävitaja (ja teada saavad sellest kohe paljud, sest seda võitlust jälgitakse igast Cerilia otsast).

Aga Kimäärile hakkab Arioch muidugi meeldima. Ja nad lähevad koos Osoerdesse, et võtta Awnalari Kimäärile või saada osa selle jagamisest.


Piip-piip-piip-piip-piip.....
| permalink

25.9.03


Mingid igasugused suvalised jälle.
| permalink

20.9.03

Ahjaa... see ka veel...

When all else fails
We can whip the horses' eyes
And make them sleep
And cry...

No ja see kah muidugi: http://www.hot.ee/fboulevard/inimesed.mp3. Ma ei tea, kuidas see võimalik on, aga... Nojah. Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.
| permalink


Your wwwwwwacky host is rrrrrright here to say HELLLLLLLLo to everybody!
Have a nice everything!
| permalink

19.9.03

Seisan rahulikult ja vaatan külmkappi (sisse) ja järsku välgatab: "Penis!". Tükk aega seisin ja mõtlesin, et kust kuradi kohast see tuli. Aga siis jõuan ma järjega kolmandale riiulile, ja läti keeles on "piens" piim. Mõned tunnid debiilses cafe.ee rezhiimis teeb ajuga oma töö.

Nii kirjutab kodanik, kelle lehel kahjuks lolle kommentaare postida ei saa, misläbi ma sunnitud olen siiasamasse oma kommentaari kirjutama... siin see on...

"Kallis inimene, osta läti piima asemel külmkappi paar tuubi SINEPit!"
| permalink


Kas tõesti on sellega mehe saaga lõppenud? Spetsialistide hinnangul on siiski varem või hiljem uuestisündi oodata.
| permalink

17.9.03

Ma naeratasin ta jutu peale nii et piss tuli püksi.
| permalink


Tead, mu vasaku pöidla küljes on mingi imetabane lõhn. Nagu miski eriskummaline taim või midagi. Ja samas tiba justkui hallitusjuustu kah. Või mingi sammal või. Švejkis vist oli keegi ohvitser, kelle podragahaige suur varvas haisenud nagu kapsasupp kui mu mälu mind nüüd alt ei vea. Lisaks sellele on mu vasaku pöidla üks lüli puudu. (keskmine - hihihii) Selle järgi võib mind ära tunda. Või siis selle järgi, et mu särgile on kirjutatatud "nafta", aga see on ainult täna nii. See särk, ma mõtlen. Õigem oleks vist öelda siiski, et see ei pruugi nii olla iga päev. Ikka seda va särki pean silmas.
Lisaks sellele on mul üks teine särk, millele on kirjutatud "perse". Ja siis "They are happy because they eat lard" ja õnneliku pere pilt. Siis on veel üks neegriga, mille M. mulle välismaalt tõi. Ja nüüd kavatseb ta abielluda ja välismaale elama minna. Aga see on ka absoluutselt arusaadav, kuna välismaal on jumala lahedaid t-särke suhteliselt palju rohkem kui meil. Ja mul on vasaku käe pöidla küljes mingi imelik lõhn ja ma ei saa aru, mis asi see sihuke on, hoolimata sellest, et ma ei suuda end tagasi hoida seda iga paarikümne sekundi tagant nuusutamast. Lähen pesen vist käed ära, siis saavad asjad selgeks. Siit siis ilmselt ka väljend "selge kui seebivesi".
| permalink

16.9.03

Okei - ühe asja pean ma veel täna saama südamelt ära öelda. Mulle ei meeldi nimelt mitte üks põrm kuidas Itaalia mansade mehed enne mängu lõppu vigastusi teesklevad. Kikerdavad murul nagu sitasitikad. Seda muidugi juhul kui nad parasjagu juhtima peaksid. Kui nad taga on, liduvad mööda platsi nagu noored sälud.

Aga noh, kogu asja juures on positiivne vast see, et siinkohal meenus mulle kodanik T. Tomsoni (keda mul kahjuks enam aastaid au pole kohata olnud) poolt kunagi räägitud naljalugu, mis kõlas enamvähem sedasi:

Kirjutanud kord surnumatja töölt lahkumise avalduse sisse:
"Palun vabastada mind töölt, sest mulle ei meeldi siin mitte üks põrm."

Muhahhaa! Supernormaalne!
| permalink


Polaarkaru toob maailma ette kellegi toreda kodaniku enesetutvutuse. Väga hea lugemine.

Muu hulgas kirjutab seal meie tundmatu kangelane: "...olen hirmus ajameelne...", mis minus otsemaid äratas äratundmise, tahtmise ning ambitsiooni astuda ühe ritta teiste tuntud saaremaa keelemeestega ning tuua eesti keele sisse taas üks uudissõna - kas ei võiks olla nüüdsest nii, et "ajameelne" asendaks wälismaa-päritolu wäljendit "trendikas"? Mh? Äh?

Kui ma nüüd oma ussitand ajurakkusid tiba raputan, siis tuleb mul ju meelde, et ühe uudissõna olen ma ju juba eesti rahhwale kinkinud - "upitama" "update" asemele. Jälle väga (ma rõhutan - *VÄGA*) hea leid.
| permalink


Aga selle vaffa mustri panin ma siia taustaks reklaamimaks toredat mustrilehte.
| permalink


Ma kuulasin just umbes sellist lugu:

tsss-da tss-da dehh tsk
tsss-da tss-de tsk womp
tsss-da tss-da dehh tsk
tsss-da tss-de tsk womp

gigi-domp khhh tsk-tssh [wopwopwop]
gigi-domp khhh tsk-tssh [wopwopwop]

tsss-da tss-da dehh tsk
tsss-da tss-de tsk womp
tsss-da tss-da dehh tsk
tsss-da tss-de tsk womp

naaaaaaaaaaaaaaaaaaa
naaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[wopwopwop]
naaaaaaaa-naaaaaaa-nenene
[womp]

tsss-da tss-da dehh tsk
tsss-da tss-de tsk womp
tsss-da tss-da dehh tsk
tsss-da tss-de tsk womp

Ja just praegu saabus mulle Venemaalt saadetud ümbrik, mis sisaldas eneses kondoome nimega "Vanka Vstanka" ja teksti "Sees on parem!". Kusjuures ümbrik oli lahti rebitud ja pakis oli pakendil lubatud KOLME asemel ainult KAKS kummirõngast. Mine nüüd võta kinni, et kas oli saatjal viimasel hetkel vaja üks ära kasutada või tsekkisid valvsad postitöötajad igaksjuhuks enda peal ära, ega Venemaalt tulev kraam ometi millegi kõlvatuga nakatatud pole.
| permalink

10.9.03

Kõige kibedam kebernee? Usu mind, ma püüan end praegu väga viisakalt väljendada! Kõige kibedam kebernee ehk ajudenuss on see, kui sa tuled kell 3:43 AM normulliltveinijaõlutjoonuna koju ja leiad, et vannis on eilsest leos (leos? midasõna? kämoon?) on paar asja, mis on vaja tingimata ära pesta. Ja siis sa pesed. Oi blin!
| permalink

9.9.03

Wirold Gombroowicz'i "Päevaraamat" algab nii:


ESMASPÄEV
-------
Mina.

TEISIPÄEV
-------
Mina.

KOLMAPÄEV
-------
Mina.

NELJAPÄEV
-------
Mina.Ma ostsin täna selle raamatu.
| permalink


Ta ütles: "Sa pead ju elult midagi tahtma."
Tegelikult polnud ma päris kindel, oli see nüüd mõeldud küsimuse või käsuna. Rõhk oli igatahes sõnal "midagi". Ma ei öelnud selle peale midagi. Mõtlesin parasjagu pingsalt, et mis pagan see küll olla võiks.
"Sest kui inimene midagi ei taha, on ta nagu tool või kaalikas," jätkas ta.
Rõhk oli endiselt samal sõnal, aga iseenesest oli see juba päris naljakas. Tegelikult polnudki ma päris kindel, et tool midagi ei taha. Või siis kaalikas. Ma püüdsin mõelda, mida kaalikas tahta võiks. Seepärast ei öelnud ma midagi, ainult noogutasin põgusalt ja kritseldasin arve tahaküljele kaheksaid. Me olime just söönud kanawokki. Kui me kodus süüa ei viitsinud teha, käisime väljas. Ja ma teadsin, et suur wok on tiba LIIGA suur ja pärast on kõht liiga täis, aga ikkagi võtsin ma suure ja pressisin selle endale sisse. Pastakas oli mul alati kotis ja tihtipeale kritseldasin ma sellega midagi. Momendil siis kaheksaid arve tagaküljele.
"Ja üldse - ma ei usu, et sa midagi ei taha, mul on tunne, et sa..."
"Ma tahan, et sa mind armastaksid," ütlesin ma.
"...et sa lihtsalt mängid mingit sellist mängu."
Ma joonistasin vahelduseks mõne ringi ja tegin siis kaheksaid edasi. Väljas oli juba pime ja vist isegi tibutas veidi. Suvi oli läbi.
| permalink

2.9.03

Ühesõnaga, ma vaatasin oma saidi statistikat ja huvitaval kombel on eilse ja tänase päeva jooksul tuldud mu lehele 38 korda aadressilt http://kogal.pinkasia.com/sexlink/. Väga huvitav igatahes. (HOIATUS! Antud lingi alt võib avaneda midagi ebasünnist.)

Ah et mis muidu? Muidu on nii, et kui juhtud millalgi Balta turule, siis otsi kindlasti üles tädi Niina. Tädi Niina kaupleb niiöelda vanakraamiga. Tal on kõike: vanu kruvisid, seljakotte, raamatuid, pornoajakirju, traati, nukkvõlle, võitoose, vaase, ventilaatoreid, mingeid vidinaid, pärle, nuge, kahvleid, mutrivõtmeid... Seda loetelu võiks pikalt jätkata. Peale selle on tädi Niina varmalt valmis jagama elu jooksul kogutud tarkust. Ja seda ei olegi nii vähe. Ta rääkis, et juba lapsena Ukrainas pidi ta endal hinge sees hoidmiseks müüma... vett. Suvel palavaga, kui rong jaamas peatus, müünud tädi Niina janustele reisijatele vett. Ja kui sa pole suutnud otsust teha, et mida siis ikkagi öelda 14. septembri rahvahääletusel, siis ka nende asjade kohta on tädi Niinal oma arvamus. Tõsi küll, laias laastus kõlas see umbes nii: "Vahet pole." :)

Ja osta ta käest siis ka midagi. Julgeksin soovitada kollasest plastmassist nõukogudeaegset võitoosi. Jummala uus.
| permalink

1.9.03

Ei, ma ei ole surnud. Veel mitte. Selle tõestuseks üks pisike sissekanne siia. Aga et nigu asja kah oleks, siis üks lingike. Ja nüüd kossu mängima.
| permalink